O firmie

Firma została założona w 1991 roku i od początku swojej działalności aż do dzisiaj zajmuje się produkcją emaliowanych tablic do oznaczeń  sieci energetycznych oraz pozostałych branż, włącznie z systemem miejskiej informacji –szyldy uliczne. W ciągu ostatnich lat rozwinęła się produkcja wskaźników kolejowych, która stanowi teraz silną gałąź bieżącej produkcji firmy. Mając na względzie wymagania  i oczekiwania dotychczasowych odbiorców podjęta została decyzja o utworzeniu kolejnego sektora produkcji – produkcji konstrukcji stalowych, początkowo na potrzeby mocowania tablic, dzisiaj można stwierdzić, że jest to produkcja wiodąca.

Posiadamy malarnię, malujemy na życzenie klienta konstrukcje w systemie duplex.

Cechą charakterystyczną naszych wyrobów jest ich trwałość sięgająca nawet kilkudziesięciu lat, niezmienna pomimo upływu lat barwa i połysk oraz wysoka estetyka. Tak znakomite rezultaty uzyskuje się dzięki połączeniu starej technologii emalierskiej (wypalane w bardzo wysokiej temperaturze emalie ceramiczne) z nowoczesną techniką poligraficzną i stosowaniem najnowszej generacji zabezpieczeń antykorozyjnych stosowanych w produkcji metalowej.

Posiadamy certyfikaty ISO 9001 i 1090-1 który umożliwia wykonanie konstrukcji w klasie EXC2. Zachęcamy do kontaktu z nami, gdy pojawi się możliwość zlecenia nam wykonania dowolnych zamówień na tablice i konstrukcje stalowe – do każdego powierzonego nam zadania podejdziemy rzetelnie i gwarantujemy najwyższą jakość wykonania produktów.